Beplekt of Bezoepen
Kleine groep
Thema: “Iederen Ajoin Prinsj” - Resultaat: 17de plaats op 49 kleine groepen
Volgnummer: 6
Prinsjenkostuums mè hoeipen in de stoet, oeik kandidoten in oevervloed ... Het es den droeim van ieder'n Oilsjtersen carnavalist, as prinsj regeiren in de stoet. Vandejoor es ‘t na zoei veir: bè Beplekt of Bezoepen werd iederen Ajoin Prinsj!
Tal van prinsenkostuums in de stoet, ook kandidaat-prinsen in overvloed… Het is de droom van iedere Oilsjterse carnavalist, als prins regeren in de stoet. Dit jaar is het zo ver: bij Beplekt of Bezoepen wordt iederen Ajoin Prins!

Kleine groep
Thema: 40 joor de Blâa Biskoppen, toid vèr nen keirkelijke jubilei en weir vieren mee!
Resultaat: Resultaat: 24ste op 46 kleine groepen
Volgnummer: 6
Oeik al goon ze nimmer mei in de stoet, toch kentj giël Oilsjt ze goed. Al 40 joor goon De Blâa Biskoppen mei, na est toid vèr ne keirkelijken jubilei!
40 jaar carnavalsgroep de Blâa Biskoppen.

Kleine groep
Thema: “Asek na gon sjoppen zèn men oeig ielen nimmer nor de knoppen. De mèrt vedrom vraavriejnelèk.”
Resultaat: 21ste plaats kleine groepen
Volgnummer: 6
De kassoikes op de groeite mèrt zèn weir gevoegd, dat zieje geir iël goed. Smetj dei slippers en crocs dus mor oon de kant, da vinnen de vraan na zoei plezant. Giën oeig ielen nimmer nor de knoppen, as ze na goon sjoppen. De mert vedrom vraavriejnelek.
De kasseien op de Grote Markt zijn weer gevoegd, dat zien jullie heel goed. Gooi die slippers en crocs dus maar aan de kant, dat vinden de vrouwen zo plezant. Geen hoge hakken meer naar de knoppen, als ze nu gaan shoppen. De markt is opnieuw vrouwvriendelijk.



Kleine groep
Thema: Onze stoet gecensureird, es da de moeite nog weird?
Resultaat: 22ste op 39 kleine groepen
Volgnummer: 6
Gecensureird
Gecensureerd


Kleine groep
Thema: Fiejst in Plopsaland
Resultaat: 34ste op 38 kleine groepen
Volgnummer: 6
25 joor kostemen ni vieren, mor om Studio 100 en Plopsa te vieren wille me z’op eer 27 joor plezieren en stommen op de planken te zwieren. Met Donsj en Gert op kop deer ons Oilsjt paradeiren…om dees heldjen te iejren.
25 jaar konden we niet vieren, maar om Studio 100 en Plopsa te vieren, willen we ze op hun 27 jaar plezieren en staan we op de planken te zwieren. Met Daens en Gert op kop door Oilsjt paraderen… om deze helden te eren.

Kleine groep
Thema: De geldwolven komen eraan
Resultaat: 22ste op 39 kleine groepen
Volgnummer: 6
Met de verkiezingen veir de deir kommen de stemmenronseleirs vedrom massool boiten om toch mor genoeg stemmen te kroigen ver eir postjen voileg te kinnen stellen en natierlèk oeik de riante verloeiningen die derboi oeiren.
Met de verkiezingen voor de deur komen de stemmenronselaars terug massaal buiten. Zij willen genoeg stemmen krijgen zodat ze hun ‘postje’ en de riante verloning en die erbij hoort, kunnen veilig stellen.

Kleine groep
Thema: Oilsjt spant de kroein
Resultaat: 18de op 38 kleine groepen
Volgnummer: 6
Der zen tientallen carnavals in Belzjen en dorboiten, mor der es ter mor iënen boitengewoein. Op ‘t gebied va carnaval spant Oilsjt de kroein. Bekende Oilsjteneirs sieren de waugen en de kostums zen vandejoor geïnspireird deir de stadskoleiren.
Er zijn tientallen carnavals in België en daarbuiten, maar er is er slechts één buitengewoon. Op het vlak van carnaval spant Aalst de kroon. Bekende Aalstenaars sieren de wagen en de kostuums zijn dit jaar geïnspireerd door de stadskleuren.

Kleine groep
Thema: Den Oilsjterse slakkengank
Volgnummer: 6
De stoet got de leste joren ni mier veroit, vantoid stoje een half ier stille en ten moeie beginnen loeipen gelek ne zot, wa da natierlek deer woineg groepen gesmokt werd. Doorom gommen vandejoor as slekken mei om dees poinpoentj op een ludieke manier oon te koorten.
De stoet gaat de laatste jaren niet meer vooruit. Lange periodes stilstaan, gevolgd door korte periodes van hoog tempo zorgen bij vele groepen voor wrevel. Daarom trekken wij dit jaar als slakken door de stad.